Wizualizacja łaznienki na poddaszu

 

          Przedstawiamy wizualizację nowoczesnej łazienki z sauną na poddaszu, wykoany dla naszego klienta z Bielska-Białej. Inspiracją w stworzeniu projektu były prostokątne bryły i symetria. Łazienka doskonale wpisuję się w charakter całego domu, w którym przeważają piaskowe beże z akcentem różnych odcieni brązu. Już wkrótce przedstawimy zdjęcia realizacji naszego projektu.

                 

         Na uwagę zasługują płytki położone na ścianie z prysznicem. Składają się z maleńkich, błyszczących, beżowo-brązowych, kwadratowych uwypukleń, które sprawiają wrażenie spadających kropel. Kontynuacją tego zamysłu jest zastosowanie podobnej w strukturze i kolorystyce mozaiki na geberitach. Pałytki bazowe dobrano w taki sposób aby stworzyć nautralne tło dla elemntów stanowiących głowne atuty łazienki.

                 

aranżacja wnętrz bielsko biała

Skontaktujmy się !

projektowanie wnętrz
  • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Art4Design" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 247a, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
bielsko projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz na miarę
Twoich potrzeb

śląsk projektowanie wnętrz

Copyright © Art4Design - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko