Nowoczesna klasyka w aranżacji kuchni

 

Białe lakierowane frony, to hit w aranżacji przestrzeni kuchni. Wieksząć Klientów w rozmowie o tym, jak ma wyglądać ich nowe mieszkanie lub dom, zaznaczają aby w projekcie kuchni uwzględnić błyszczące fronty - z frezowanym uchwytem i z system otwierania tip-on. Można by rzec, że to klasyka nowoczesnych trendów w projektowaniu przestrzeni kuchennej.

Tym razem postanowiliśmy troszkę zaszaleć i przedstwić Klientowi alternatywę. Zamiast okapu ukrytego w jednej z szafek zaproponowano tradycyjną formę okapu a ciąg zabudowy górnej zastąpiono asymetryczną alternatywą w innym wybarwieniu.

Skromniejsza wersja tej samej kuchni, to czarne szfeczki wykonane z tych samych materiałów co dolna zabudowa kuchni. Klasycznie, minimalistycznie i asymetrycznie... Która wersja aranżacji kuchni pasuje do Was?

 

aranżacja wnętrz bielsko biała

Skontaktujmy się !

projektowanie wnętrz
  • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Art4Design" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 247a, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
bielsko projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz na miarę
Twoich potrzeb

śląsk projektowanie wnętrz

Copyright © Art4Design - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko