Projekt Apartamentu Zakopane

 

Przestawiamy projekt wnętrza w Zakopanem. Celem inwestycji było zaprojektowanie mieszkania pod wynajem. Grupą docelową, dla której projektowaliśmy przestrzeń są młode osoby i rodziny z dziećmi. Lokalizacja inwestycji zapewnia bezpośredni dostęp do rozrywki, którą stanowią Krupówki. Jedząc śniadanie czy odpoczywając na kanapie można podziwiać bliskość gór pietrzących się za oknami. Inspiracją do stworzenia aranżacji był styl skandynawski. Postawiliśmy na drewno, beton, chłodne beże i ciepłe odcienie szarości z żółto-turkusowym akcentem.

Przy okazji metamorfozy wnętrza mieliśmy okazję spędzić w lokalu kilka nocy  - gorąco polecamy! (http://www.zakopane-apartamenty.info/).


 

aranżacja wnętrz bielsko biała

Skontaktujmy się !

projektowanie wnętrz
  • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Art4Design" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 247a, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
bielsko projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz na miarę
Twoich potrzeb

śląsk projektowanie wnętrz

Copyright © Art4Design - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko