Odrobina luksusu

 

Przedstawiamy projekt małej łazianki (4,2 m²). Na pytanie jaki efekt mamy osiągnąć, Klientka odpowiedziała: Chciałabym aby zmieściła się wanna i prysznic jednocześnie, miejsce do przechowywania i definitywnie nie chcę typowej szafki pod umywalkę. Podobają mi się wypukła struktury i naturalny kamień, który kojarzy mi się z odrobiną luksusu w tak małej przestrzeni.

W projekcie zastosowano płytki o wymiarze 60x120 nawiązujące do kamienia naturalnego - marmuru. Pojawiają się przy misce wc oraz na podłodze. Konstrukcję pod umywalkę obłożono czarną błyszczącą płytką o podobnym formacie a wannę płytkami 3D typu origami. Całość uzupełniono o białe matowe płytki. Jak wdać mała łazienka wcale nie musi być nudna...

 

 

aranżacja wnętrz bielsko biała

Skontaktujmy się !

projektowanie wnętrz
  • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Art4Design" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 247a, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
bielsko projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz na miarę
Twoich potrzeb

śląsk projektowanie wnętrz

Copyright © Art4Design - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko