Pracownia

 

Pracownia Art4Design - sztuka wytroju wnętrz o wyjątkowym charakterze.

Projektowanie wnętrz to subtelne połączenie nauk ścisłych z empirycznym humanizmem. Proces aranżacji przestrzeni można porównać do rozwiązywania zadania z matemtyki. Dane - to kolory, potrzeby, sposób życia, przyzwyczajenia, ulubione przedmioty i marzenia. Zadanie - to wykreowanie przestrzeni z pozyskanych danych, wzbogaconych o nasze pomysły, inspiracje, zestawienia materiałów, kolorów i dodatków. Wynik - to nic innego jak projekt Twojego wnętrza.

Każdy Klient to nowe zadanie, dlatego każdy projekt jest wyjątkowy. Stworzony z myslą o Tobie!  Aranżacja przestrzeni, to nie tylko kreowanie modnego wnętrza lecz umiejętność przekształcenia potrzeb w wygodną i efektowną przestrzeń.

 

Oferujemy:

  • Konsultacje projektowe – spotkanie w remontowanym lokalu, zaproponowanie ewentualnych zmian koncepcyjnych i funkcjonalnych, ogólna propozycja kolorystyki, materiałów wykończeniowych i oświetlenia.
  • Projekt koncepcyjny 2D – płaski rzut z góry projektowanego wnętrza przedstawiający rozmieszczenie funkcji pomieszczenia (np. ścianek działowych, mebli).
  • Projekt wykonawczy – oparty na plastycznej wizualizacji wnętrza (3D), opracowany w formie zwymiarowanych i opisanych rzutów i widoków ścian projektowanej przestrzeni wraz z informacją o zastosowanych materiałach.
  • Wizualizacje 3D – graficzna prezentacja (zdjęcia) zaprojektowanej przestrzeni, uwzględniająca m.in. propozycję mebli, materiały, kolorystykę, oświetlenie, elementy dekoracyjne.
  • Wizualizacje stereoskopowe 3D -  przedstawianie zaprojektowanej przestrzeni za pomocą trójwymiarowych zdjęć, oglądanych przez okulary 3D.
  • Panoramy 360° - interaktywna prezentacja projektu przedstawiana na miejscu budowy tak, aby Klient mógł zobaczyć jak będzie wyglądała projektowana przestrzeń po realizacji. Zastosowanie tabletu lub telefonu z czujnikiem ruchu umożliwia taką prezentację. Ruchy urządzenia są odczytywane na bieżąco i każda zmiana pozycji urządzenia jest przekształcana na ekranie w odpowiedni widok projektu.
  • Doradztwo projektowe – pomoc w zakupie materiałów i doborze dodatków.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Poznaj ofertę

aranżacja wnętrz bielsko biała

Skontaktujmy się !

projektowanie wnętrz
  • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Art4Design" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 247a, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
śląsk projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz na miarę
Twoich potrzeb

bielsko biała projektowanie wnętrz

Copyright © Art4Design - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko